Kraków

Miejsce zajęć stacjonarnych:

Oddział KRAKÓW
Zabłocie 23
33-332 Kraków

tel.: (+48) 608-560-438

cogitor.pm@gmail.com
piotr.majkowski@cogitor.pl

Szkolenie może być też zorganizowane w dowolnym miejscu w województwie małopolskim i w całej Polsce
Szkolimy także w formie online

 

Skuteczna nauka Excela w Krakowie

Naucz się Excela – nie suchej teorii, ale pożytecznych  i przydatnych umiejętności, które okażą się nieocenione w karierze i dążeniach do awansu zawodowego. Poznaj narzędzie, które przyśpieszy i zoptymalizuje Twoją codzienną pracę i otworzy przed Tobą nowe możliwości. Zapewniamy dużą dawkę praktyki w przyjaznej atmosferze. 

Excel podstawowy w Krakowie

W nauce Excela naszymi zasadami są efektywność i stawianie na praktyczne umiejętności. Działamy szybko i skutecznie, dostosowujemy program oraz formę kursu do potrzeb klienta indywidualnego i firmowego. Wiedza, którą przekazujemy, opiera się na wieloletnim doświadczeniu współpracy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami i przygotowuje do efektywnego korzystania z Excela w pracy biurowej.  Dla osób, które zaczynają przygodę z tym programem szczególnie ważny jest nasze doświadczenie i cierpliwość.

Excel średnio zaawansowany Kraków

Zdobądź nowe umiejętności, poznaj zaawansowane funkcje programu MS Excel. Zarządzaj danymi, przetwarzaj je i analizuj, by wykonywać swoje zadania i obowiązki szybciej oraz efektywniej. Praktyczne warsztaty, które oferujemy, pozwalają na szybkie osiągnięcie zdolności rozwiązywania problemów przy zastosowaniu złożonych funkcji Excela. Zachęcamy do skorzystania ze szkoleń otwartych, indywidualnych, online lub w siedzibie firmy. 

Power Query w Krakowie

Skorzystaj z możliwości, jakie daje znajomość dodatku Power Query. Jeżeli znasz dobrze Excela i chcesz zdobyć nowe umiejętności, by zoptymalizować swoją pracę, weź udział w szkoleniu warsztatowym, które organizujemy z nastawieniem na praktyczne umiejętności. Połączenie krótkich miniwykładów z rozwiązywaniem konkretnych problemów biurowych pozwala w krótkim czasie na poznanie i efektywne stosowanie funkcji, jakie oferuje Power Query.  

Visual Basic VBA w Krakowie

Jeżeli znasz dobrze MS Excel, w tym dodatek Power Query, chcesz rozwijać swoje umiejętności pracy w tym programie, by pracować efektywniej i sprawniej zarządzać danymi, szkolenie w zakresu Visual Basic jest dla Ciebie kolejnym, logicznym etapem edukacji. Funkcje Visual Basic, komplementarne względem dodatku Power Query, pozwalają na zautomatyzowanie wielu czasochłonnych czynności wykonywanych codziennie w pracy biurowej. Oferowane przez nas szkolenie ma na celu szybkie zdobycie praktycznych umiejętności – odbywa się w formie warsztatowej, rozwiązywanie problemów połączone jest zaś z miniwykładami. 

 

Kraków, Bochnia, Myślenice

Najbliższe terminy
EXCEL podstawowy
Termin 2024-06-24
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
984zł
WORD średnio zaawansowany
Termin 2024-06-26
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max 6 uczestników)
Cena brutto:
1230zł
EXCEL zaawansowany
Termin 2024-06-27
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
VISUAL BASIC w Excelu
Termin 2024-07-04
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
MACRO Day Excel
Termin 2024-07-04 12:00-14:00
Miejsce Online/DARMOWY!!!
Czas trwania 2 godziny
Info 12:00-14:00
Bezpłatne
POWER QUERY kompleksowy 2-dniowy
Termin 2024-07-05
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info
Cena brutto:
1476zł