Wrocław

Miejsce zajęć stacjonarnych:

Oddział WROCŁAW
aleja Dębowa 21/3
53-121 Wrocław

tel.: (+48) 608-560-438

cogitor.pm@gmail.com
piotr.majkowski@cogitor.pl


Szkolenie może być też zorganizowane w dowolnym miejscu w województwie dolnośląskim i w całej Polsce
Szkolimy także w formie online

 

Nasze biuro we Wrocławiu mieści się w nowym budnku bardzo blisko centrum miasta. Posiada bogate zaplecze szkoleniowe i wszystko to, co jest potrzebne dla efektywnej i komfortowej nauki.

Gwarantujemy dużo cierpliwości i opieki tak ważnej, gdy słuchacz potrzebuje, niezależnie od jego doświadczenia, wykształcenia, wieku i możliwości. 

Excel podstawowy we Wrocławiu

Naszym celem jest szybkie i skuteczne zapoznanie uczestników szkolenia z tak zwaną „logiką Excela” oraz podstawowymi funkcjami, które zapewniają komfortowe oraz efektywne korzystanie z tego użytecznego narzędzia. Naszą filozofię można streścić w sformułowaniu: „Jak najwięcej praktyki!”. Tworząc program zajęć, opieramy się na doświadczeniach współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami. Kurs zapewnia szybkie pozyskanie cennych umiejętności, niezbędnych w codziennej pracy biurowej.

Excel średnio zaawansowany we Wrocławiu

Doskonalimy umiejętności i pogłębiamy wiedzę na temat Excela w ramach kurów indywidualnych, szkoleń grupowych otwartych lub kursów organizowanych w siedzibie firmy, dostosowanych do możliwości i godzin pracy firmy. Celem jest poznanie i wyćwiczenie zaawansowanych funkcji Excela i jego zastosowań w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w codziennej pracy biurowej. 

Excel Power Query we Wrocławiu

Szkolenie w siedzibie Twojej firmy, nauka indywidualna lub kurs online z trenerem – wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy różne formy efektywnej nauki. Zajęcia są odpowiednie dla osób, które znają dobrze program MS Excel i chciałaby umieć korzystać z możliwości, jakie daje dodatek Power Query. Praktyczna, warsztatowa forma zajęć pozwala na szybkie zdobycie cennych umiejętności w ramach szkoleń otwartych, organizowanych w siedzibach firm lub prowadzonych online w czasie rzeczywistym. Dostosowujemy program i formę szkolenia do indywidualnych potrzeb klientów. 

Visual Basic VBA we Wrocławiu

Dla osób znających dobrze Excela szkolenie z Visual Basic jest kolejnym logicznym krokiem rozwoju. Nasze szkolenie pozwala na zdobycie wysoko cenionych umiejętności umożliwiających optymalizację pracy z danymi, a dzięki temu – efektywniejsze wykonywanie zadań i projektów opierających się na ich przetwarzaniu i analizie. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie klienta lub w sali szkoleniowej, możliwe jest również ukończenie kursu online z trenerem w czasie rzeczywistym. Szkolenie jest wymagające, ale jego ukończenie pozwala zdobyciu niesamowitych kompetencji.

Wrocław, Opole, Wałbrzych, Legnica

Najbliższe terminy
EXCEL podstawowy
Termin 2024-06-24
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
984zł
WORD średnio zaawansowany
Termin 2024-06-26
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max 6 uczestników)
Cena brutto:
1230zł
EXCEL zaawansowany
Termin 2024-06-27
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
VISUAL BASIC w Excelu
Termin 2024-07-04
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
MACRO Day Excel
Termin 2024-07-04 12:00-14:00
Miejsce Online/DARMOWY!!!
Czas trwania 2 godziny
Info 12:00-14:00
Bezpłatne
POWER QUERY kompleksowy 2-dniowy
Termin 2024-07-05
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info
Cena brutto:
1476zł