Katowice

Miejsce zajęć:

Biurowiec Eurocentrum
ul. Ligocka 103 bud 1C. 2 piętro
40-568 Katowice

tel.: (+48) 608-560-438

cogitor.pm@gmail.com
piotr.majkowski@cogitor.pl

Szkolenie może być też zorganizowane w dowolnym miejscu w województwie śląskim i w całej Polsce
Szkolimy także w formie online

Umiejętności z zakresu obsługi programu MS Excel mogą okazać się kluczem do rozwoju kariery i nowych możliwości zawodowych, szczególnie w mieście rozwijającym się tak prężnie jak Katowice. Kurs Excel to doskonały sposób na zdobycie cennych umiejętności. Efektywniejsze wykonywanie codziennych obowiązków, oszczędność czasu i większa precyzja to tylko niektóre z korzyści, które można odnieść dzięki inwestycji, jaką jest doskonalenie zawodowe w sprawnej obsłudze Microsoft Office. Oferujemy kursy przydatne dla firm, dla administracji publicznej, dla instytucji, dla uczelni, dla księgowych, analityków, pracowników działów takich, jak kontroling, audyt, księgowość, windykacja oraz wszystkich, których celem jest udana kariera IT. Zainwestuj w oferowane przez nas szkolenia dla firm lub osób indywidualnych i przekonaj się, o ile prostsza i efektywniejsza może okazać się praca z danymi. 

Prowadzimy szkolenia biurowe online lub stacjonarnie, w siedzibie klienta lub sali szkoleniowej, w Katowicach, ale również i na całym Śląsku oraz w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Nasz system nauczania jest efektywny, gdyż program doskonalenia zawodowego zbudowaliśmy w odpowiedzi na konkretne problemy biurowe analityków, księgowych, osób zajmujących się marketingiem i zarządzaniem, chcących skuteczniej zarządzać danymi, dokonywać trafniejszych analiz, osiągać oszczędność czasu i pieniędzy, zwiększając dzięki temu zyski. Nie wahaj się – zadzwoń! Przedstaw swoje oczekiwania i problemy, poznaj nasze pomysły oraz projekty autorskich rozwiązań informatycznych, które możemy przygotować specjalnie dla Ciebie, Twojej firmy lub Twoich pracowników. Możesz również wziąć udział w szkoleniach otwartych i dołączyć do tworzonych stale grup szkoleniowych.

Excel podstawowy Katowice

Nie miałeś/miałaś nigdy do czynienia z Excelem, ale chcesz umieć go dobrze obsługiwać, pozyskać nowe kompetencje i wzbogacić listę umiejętności w swoim CV? Chcesz szybko opanować podstawy obsługi jednego z najważniejszych programów pakietu MS Office? A może chcesz przeszkolić swoich pracowników, by wykonywali szybciej i skuteczniej powierzone i obowiązki? Prowadzony przez nas kurs podstaw Excela jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszamy!

Excel średnio zaawansowany Katowice

W domu, w firmie, indywidualnie lub w grupie – z nami pogłębisz swoją wiedzę na temat programu MS Excel i zdobędziesz umiejętności przydatne w karierze oraz rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biurowych związanych z przetwarzaniem i analizą danych. Praktyczna, warsztatowa forma szkolenia jest stosowana przez nas z uwagi na jej efektywność. Kurs dla osób już doświadczonych w pracy z tym programem, a jednocześnie pragnący poznać jego dodatkowe możliwości.

Power Query w Katowicach

Dodatek Power Query pozwala na efektywniejszą pracę biurową, a znajomość jego funkcji okazuje się często bardzo cenną umiejętnością w CV. Organizujemy kursy Power Query w siedzibie klienta, salach szkoleniowych lub online w czasie rzeczywistym. Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających dobrze program MS Excel, chcących opanować przydatne funkcje Power Query, by zoptymalizować pracę biurową oraz zarządzanie danymi. Koncentrujemy się na zdobywaniu praktycznej wiedzy, dlatego zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej z krótkimi miniwykładami. 

Visual Basic w Katowicach

Visual Basic, narzędzie komplementarne względem dodatku Power Query to doskonały sposób na optymalizację pracy z danymi w programie Excel. Dzięki jego znajomości praca biurowa, szczególnie projekty, których sukces zależy od sprawnej analizy dużej ilości informacji, mogą być wykonywane szybciej i z lepszym efektem. Program szkolenia powstał na bazie wiedzy zdobytej w czasie współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami. Stawiamy na szybkie zdobywanie praktycznych umiejętności. 

 

Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bielsko-Biała, Rybnik, Wodzisław Śląski, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Żywiec

Najbliższe terminy
EXCEL podstawowy
Termin 2024-06-24
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
984zł
WORD średnio zaawansowany
Termin 2024-06-26
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max 6 uczestników)
Cena brutto:
1230zł
EXCEL zaawansowany
Termin 2024-06-27
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
VISUAL BASIC w Excelu
Termin 2024-07-04
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
MACRO Day Excel
Termin 2024-07-04 12:00-14:00
Miejsce Online/DARMOWY!!!
Czas trwania 2 godziny
Info 12:00-14:00
Bezpłatne
POWER QUERY kompleksowy 2-dniowy
Termin 2024-07-05
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info
Cena brutto:
1476zł