Sosnowiec

Miejsce zajęć stacjonarnych:

Siedziba COGITORA 
ul. Kołłątaja 7/8 1 piętro
41-200 Sosnowiec

tel.: (+48) 608-560-438

cogitor.pm@gmail.com
piotr.majkowski@cogitor.pl

Szkolenie może być też zorganizowane w dowolnym miejscu w województwie śląskim i w całej Polsce
Szkolimy także w formie online

 

Nasze biuro w Sosnowcu mieści się w nowej kamienicy w samym centrum miasta, obok Teatru Zagłębia i Centrum Handlowego PLAZA. Do dyspozycji słuchaczy są dwie sale szkoleniowe oraz pomieszczenia, gdzie uczestnicy mogą spędzić przerwy. Do dyspozycji słuchaczy jest też firmowy parking, gdzie zawsze można znaleźć wolne miejsce, mimo lokalizacji firmy w ścisłym centrum miasta.

Excel podstawowy w Sosnowcu

W sali szkoleniowej (ale także Online, w siedzibie klienta) – to kurs, który pozwoli osiągnąć doskonałe rezultaty w przekazywaniu wiedzy z zakresu podstaw obsługi programu MS Excel. W centrum Sosnowca w nowoczesnych, ale jedocznośnie w bardzo kameralnych warunkach można spokojnie przyswoić nową wiedzę i poznać ten bardzo praktyczny program. Zapraszamy osoby, które nie pracowały wcześniej w Excelu lub znają go w bardzo ograniczonym zakresie, ale chciałyby zrozumieć „logikę Excela” i móc zdobyć nowe kwalifikacje oraz umiejętności przydatne w pracy zawodowej.

Gwarantujemy indywidualne podejście, mnóstwo cierpliwości i bardzo przyjazną atmosferę, bo wiemy jak ważne są to elementy, dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z Excelem czy Microsoft Office. Niezależnie od wieku, wykszatałcenia, dotychczasowego doświadczenia zawodowego każdemu pomożemy w sposób profesjonalny, ale jednocześnie ludzki, więdząć, że każdy słuchacz jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia.

Excel średnio zaawansowany w Sosnowcu

Znasz MS Excel i chcesz dowiedzieć się więcej? Czujesz, że ten program ma do zaoferowania funkcje, które pozwolą oszczędzić Ci czas oraz zapewnią możliwość efektywniejszej pracy z dużą ilością danych? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś „tak”, nasze szkolenie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Koncentracja na zdobywaniu praktycznych umiejętności, zadania oparte na problemach pojawiających się w codziennej pracy biurowej oraz przyjazna atmosfera zapewniają doskonałe rezultaty kursu. 

Power Query w Sosnowcu

Szkolenie przeznaczone dla osób ze znajomością Excela, chcących poznać nowe możliwości programu i zwiększyć swoją skuteczność w wykonywaniu zadań i projektów wymagających zastosowania złożonych funkcji. Z zajęć korzystać można w siedzibie firmy, w formie kursów indywidualnych, otwartych szkoleń grupowych, także online z trenerem w czasie rzeczywistym. Jak zawsze stawiamy na praktyczne umiejętności, a nie „suchą teorię”, dzięki czemu uczestnicy kursów mają szansę na szybkie postępy. 

Kurs Visual Basic w Sosnowcu

Szkolenia z zakresu Visual Basic zapewniają zdobycie wiedzy i umiejętności, które często okazują się kluczowe w zdobywaniu awansu zawodowego i rozwoju kariery, zwłaszcza na stanowiskach wymagających pracy z dużą ilością danych. Korzystają z niego zwłaszcza osoby ambitne, chcące pracować szybciej i efektywniej. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej, zajęcia praktyczne połączone są z krótkimi miniwykładami. Kursy prowadzimy w siedzibie klienta, w salach szkoleniowych (szkolenia otwarte) lub online z trenerem w czasie rzeczywistym. 

 

 

 

Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Olkusz, Siewierz, Mierzęcice, Wojkowice, Jaworzno, Bukowno

 

Najbliższe terminy
EXCEL podstawowy
Termin 2024-06-24
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
984zł
WORD średnio zaawansowany
Termin 2024-06-26
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max 6 uczestników)
Cena brutto:
1230zł
EXCEL zaawansowany
Termin 2024-06-27
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
VISUAL BASIC w Excelu
Termin 2024-07-04
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info (max. 6 uczestników)
Cena brutto:
1476zł
MACRO Day Excel
Termin 2024-07-04 12:00-14:00
Miejsce Online/DARMOWY!!!
Czas trwania 2 godziny
Info 12:00-14:00
Bezpłatne
POWER QUERY kompleksowy 2-dniowy
Termin 2024-07-05
Miejsce STACJONARNE/ONLINE
Czas trwania 16 GODZIN = 2 DNI
Info
Cena brutto:
1476zł